Digitus High Speed HDMI Cable with Signal Amplifier DB-330118-100-S Black/Red, HDMI to HDMI, 10 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-330118-100-S
- Saadavus: 2
-
28€
Digitus High Speed HDMI Cable with Signal Amplifier DB-330118-100-S Black/Red, HDMI to HDMI, 10 m
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 175 mm |
| Brutokaal | 0.608 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 235.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 70 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Kogus pakendis | 5 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Supports HDMI 1.4 features, Supports up to 4K / 30 Hz (3840 x 2160p), With Ethernet Channel (HEC), Connector contacts plating: Gold |
| Net weight master carton | 3.04 kg |
| Netokaal | 0.489 kg |
| Paber/Papp | 107 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI Male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI Male (type A) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 12 g |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Signal Amplifier |
| Producer product name | DB-330118-100-S |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.119 kg |
| Tare weight master carton | 0.291 kg |
| Toote värv | Black/Red |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: digitus high speed hdmi cable with signal amplifier db-330118-100-s blackred, hdmi to hdmi, 10 m, db-330118-100-s, digitus, audiovideo kaablid



